Our offer

What we do

Each day we focus on providing our Clients with premium quality service
and developing custom solutions in the following business lines:

The brokerage group of

UNITY CENTRUM

consists of FOUR specialist companies operating in FOUR complementary areas. Our competitive advantage lies in the fact that each company is made up by people whose passion is the respective field and who have devoted their whole professional lives to achieving excellence in what they do.

UNITY CENTRUM - Broker Ubezpieczeniowy Ubezpieczenia należności, faktoring, ubezpieczenia majątkowe oraz grupowe

Broker ubezpieczeniowy jest licencjonowanym i niezależnym doradcą, którego kluczowym zadaniem jest wynegocjowanie optymalnego programu ubezpieczeniowego dla swoich Klientów. Warto podkreślić, że w negocjacjach z Zakładami Ubezpieczeń broker reprezentuje interesy Klienta. Bardzo często bierze również udział w procesie likwidacji szkód.

Grupa brokerska Unity Centrum zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie ubezpieczeń oraz faktoringu. Ubezpieczenia należności, ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia grupowe oraz faktoring – są to zagadnienia, którymi nasi specjaliści zajmują się od 20 lat. Dzięki temu nasi Klienci mogą być pewni, że są w dobrych rękach.

Rozpoczynając współpracę z Unity Centrum na początek oferujemy Państwu przeprowadzenie bezpłatnego audytu ubezpieczeniowego, który polega na analizie zarówno obowiązujących umów ubezpieczenia jak i specyfiki działalności firmy oraz poznaniu Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Po zgłębieniu tych informacji opracowujemy program ubezpieczenia, który ma za zadanie zapewnić Państwu najszerszy zakres ochrony ubezpieczeniowej. Następnie przechodzimy do procesu negocjacji. Na podstawie pełnomocnictwa brokerskiego negocjujemy nowy program ubezpieczeniowy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. W zależności od ryzyka ubezpieczeniowego, które chcemy ubezpieczyć, zapytania ofertowe wysyłamy od kilku do kilkunastu Zakładów Ubezpieczeń. W przypadku ubezpieczeń należności bardzo często organizujemy również spotkania negocjacyjne w siedzibie Klienta. Następnie analizujemy zebrane oferty i wydajemy naszą pisemną rekomendację co do wyboru oferty. Po podpisaniu polisy (dotyczy ubezpieczenia należności) organizujemy spotkanie szkoleniowe, na którym omawiamy warunki działania polisy, pomagamy uporządkować najważniejsze informacje i terminy, o których trzeba pamiętać. Jednocześnie w trakcie trwania umowy ubezpieczenia jesteśmy do pełnej dyspozycji i służymy pomocą w bieżącej obsłudze oraz rozwiązywaniu nawet najbardziej zawiłych oraz niejasnych przypadków. Bardzo często zajmujemy się również cały procesem likwidacji szkód.

Najlepszą rekomendacją oraz potwierdzeniem jakości naszych usług jest fakt, iż większość nowych Klientów trafia do nas z polecenia naszych obecnych Klientów.

You are interested in?

Please do not hesitate to contact us

Unity Centrum Ubezpieczeń Grupowych Sp. z o.o.

Opening hours:

Monday – Friday: 8:00 – 16:00

Unity Centrum Ubezpieczeń Grupowych Sp. z o.o.

Opening hours:

Monday – Friday: 8:00 – 16:00

Unity Centrum Ubezpieczeń Grupowych Sp. z o.o.

Opening hours:

Monday – Friday: 8:00 – 16:00

Unity Centrum Ubezpieczeń Grupowych Sp. z o.o.

Opening hours:

Monday – Friday: 8:00 – 16:00