Ubezpieczenia Należności odzyskiwanie odszkodowań, sprzedaż długu, zarządzanie należnościami

Unity Centrum Ubezpieczeń Należności Sp. z o.o. jest jedną z największych firm brokerskich w Polsce wyspecjalizowanych  w tematyce ubezpieczeń kredytu kupieckiego. Dzięki zdobytej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży ubezpieczeń należności, pomagamy  naszym Klientom w podejmowaniu właściwych decyzji w zakresie zarządzania ryzykiem handlowym.

W związku z utrzymującą się w ostatnim czasie niestabilną sytuacją gospodarczą,  coraz więcej firm dostrzega potrzebę zabezpieczenia spływu swoich należności handlowych.  Ubezpieczenie kredytu kupieckiego to jedno z najbardziej efektywnych narzędzi ograniczania ryzyka handlowego.

Ubezpieczeniem należności możemy obejmować zarówno cały portfel odbiorców, część portfela (kraj, eksport, wybranych kontrahentów) czy nawet pojedynczych odbiorców. Na rynku dostępne są także ubezpieczenia z gwarancjami Skarbu Państwa, czy też ubezpieczenia nadwyżkowe (ponad limit oferowany przez aktualnego ubezpieczyciela).

Każda branża cechuje się swoją specyfiką, każda firma potrzebuje innych rozwiązań, dlatego nieustannie monitorujemy zmiany zachodzące na polskim i zagranicznym rynku ubezpieczeń należności. Dzięki temu możemy zaproponować naszym Klientom najlepsze rozwiązania, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Jeżeli zastanawiacie się Państwo nad ubezpieczeniem swoich transakcji handlowych, jesteśmy dla Państwa właściwym partnerem. Krok po kroku przeprowadzimy Państwa przez proces negocjacji z zakładami ubezpieczeń i wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązanie. W przypadku, gdy korzystacie już Państwo z polisy ubezpieczenia kredytu kupieckiego możemy, wykorzystując naszą wiedzę, dokonać jej audytu i zaproponować wprowadzenie niezbędnych zmian.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na:

Ubezpieczenia Majątkowe
Ubezpieczenia Grupowe
Faktoring