Dlaczego my

Zespół

Grupę Unity Centrum tworzą wyjątkowi ludzie, którzy pracują z pasją i nieustannie rozwijają swoje umiejętności. Każda z osób pracujących w naszym zespole, ma kilkunastoletnie doświadczenie w swojej dziedzinie, a zdecydowana większość z nas pracuje w wybranej przez siebie linii biznesowej przez całe swoje zawodowe życie.

 


 

Nasze podejście

Od samego początku funkcjonowania Grupy stawialiśmy na jakość obsługi i relacje z Klientami. Właśnie dlatego wśród naszych Klientów są firmy, które obsługujemy już od kilkunastu lat, a część z nich korzysta z każdej z naszych czterech linii biznesowych.

 


 

Nasze osiągnięcia

Aktualnie Grupa Unity Centrum obsługuje ponad 500 zadowolonych Klientów w zakresie ubezpieczenia kredytu kupieckiego, ubezpieczeń majątkowych, ubezpieczeń grupowych oraz faktoringu.

 


 

Nasza oferta

Naszą ofertę kierujemy zarówno do małych oraz średnich firm rodzinnych jak i do dużych spółek giełdowych. Nie istnieją dla nas rzeczy niewykonalne – zawsze szukamy optymalnego rozwiązania dla Klienta. Programy ubezpieczeniowe/faktoringowe szyjemy na miarę, biorąc pod uwagę oczekiwania i potrzeby Klienta. Każda branża cechuje się swoją specyfiką, każda firma potrzebuje innych rozwiązań, dlatego nieustannie monitorujemy zmiany zachodzące na polskim i zagranicznym rynku. Dzięki temu możemy zaproponować naszym Klientom najlepsze rozwiązania, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Ubezpieczenia Należności | Ubezpieczenia Majątkowe | Ubezpieczenia Grupowe | Faktoring