Unity Centrum Ubezpieczeń Majątkowych Sp. z o.o. jest częścią Grupy Brokerskiej Unity Centrum oraz firmą świadczącą usługi brokerskie w zakresie ubezpieczenia majątku i prowadzonej działalności. Firmę tworzą profesjonaliści z kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze Klientów instytucjonalnych.

Nasze działania skupiają się nie tylko na pomocy przy zawieraniu umowy ubezpieczenia. Nasi Klienci otrzymują dedykowany zespół brokerów do współpracy, szkolenia z dziedziny ubezpieczeń, audyt i analizę ryzyk wykonaną przez specjalistów, a także wsparcie w procesie obsługi szkód i dochodzenia odszkodowań.

Współpracę z nowymi Klientami rozpoczynamy od dokonania weryfikacji aktualnego programu ubezpieczeniowego poszukując obszarów, gdzie mogą wystąpić luki w ochronie, wskazujemy niekorzystne zapisy w obecnych umowach. Wykraczamy poza standardowe rozwiązania aby zapewnić pełną ochronę ubezpieczeniową, odpowiadającą indywidualnym potrzebom i wymaganiom Klienta.

W codziennej obsłudze wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania informatyczne, pozwalające na profesjonalne zarządzanie informacją, stały kontakt z Klientem oraz pełny monitoring likwidacji zdarzeń ubezpieczeniowych.

Naszym klientom zapewniamy indywidualne podejście oraz pełen profesjonalizm wykonywanych czynności, oparty na budowaniu długofalowych relacji biznesowych. Dynamiczny rozwój grupy Unity Centrum odbywa się głównie przez rekomendacje usatysfakcjonowanych partnerów polecających nasze usługi.

Unity Centrum Ubezpieczeń Majątkowych jest członkiem grupy brokerskiej Unity Centrum w skład której wchodzą:

 UNITY Centrum Ubezpieczeń Należności – Broker ds. Ubezpieczeń Należności

UNITY Centrum Ubezpieczeń Majątkowych – Broker ds. Ubezpieczeń Majątkowych

UNITY Centrum Ubezpieczeń Grupowych – Broker ds. Ubezpieczeń Grupowych

UNITY Centrum Usług Finansowych – Broker ds. Faktoringu