Unity Centrum Usług Finansowych jest częścią grupy brokerskiej Unity Centrum oraz firmą wyspecjalizowaną  w tematyce faktoringu. Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia i  wiedzy zdobytej w branży finansowej, pomagamy  naszym Klientom w podejmowaniu właściwych decyzji w zakresie usług faktoringowych.

Działania Unity Centrum Usług Finansowych skupiają się na zapewnieniu Klientom najwyższej jakości obsługi na każdym etapie współpracy, począwszy od dopasowania odpowiedniego rodzaju faktoringu, przez prowadzenie negocjacji z firmami faktoringowymi oraz doprowadzenie do zawarcia umowy, po doradztwo i wsparcie w trakcie jej funkcjonowania.

Nasze usługi kierujemy zarówno do firm, które korzystają już z usług faktoringowych, jak również do tych, które dopiero zastanawiają się nad tą formą finansowania. Dla pierwszych, po przeanalizowaniu aktualnej umowy, przeprowadzamy nowy przetarg, który bardzo często doprowadza do poprawienia dotychczasowych warunków umowy faktoringowej (zarówno pod kątem merytorycznym jak i kosztowym). Drugim pomożemy  łatwo i bezproblemowo przejść przez cały proces zawierania i uruchomienia umowy faktoringowej, z wyłonionym w drodze przetargu faktorem.

Unity Centrum Usług Finansowych jest członkiem grupy brokerskiej Unity Centrum w skład której wchodzą:

 UNITY Centrum Ubezpieczeń Należności – Broker ds. Ubezpieczeń Należności

UNITY Centrum Ubezpieczeń Majątkowych – Broker ds. Ubezpieczeń Majątkowych

UNITY Centrum Ubezpieczeń Grupowych – Broker ds. Ubezpieczeń Grupowych

UNITY Centrum Usług Finansowych – Broker ds. Faktoringu