Unity Centrum Ubezpieczeń Należności Sp. z o.o. jest częścią grupy brokerskiej Unity Centrum oraz jedną z największych firm brokerskich w Polsce wyspecjalizowanych  w tematyce ubezpieczeń kredytu kupieckiego. Dzięki zdobytej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży ubezpieczeń należności, pomagamy  naszym Klientom w podejmowaniu właściwych decyzji w zakresie zarządzania ryzykiem handlowym.

Nasze działania skupiają się na zapewnieniu Klientom najwyższej jakości obsługi na każdym etapie współpracy, począwszy od konstruowania programu ubezpieczeniowego, przez prowadzenie negocjacji warunków polisy z Zakładami Ubezpieczeń, po jej bieżącą obsługę. 

Każda branża cechuje się swoją specyfiką, każda firma potrzebuje innych rozwiązań, dlatego nieustannie monitorujemy zmiany zachodzące na polskim i zagranicznym rynku ubezpieczeń należności. Dzięki temu możemy zaproponować naszym Klientom najlepsze rozwiązania, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Jeżeli zastanawiacie się Państwo nad ubezpieczeniem swoich transakcji handlowych, jesteśmy dla Państwa właściwym partnerem. Krok po kroku przeprowadzimy Państwa przez proces negocjacji z zakładami ubezpieczeń i wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązanie. W przypadku, gdy korzystacie już Państwo z polisy ubezpieczenia kredytu kupieckiego możemy, wykorzystując naszą wiedzę, dokonać jej audytu i zaproponować wprowadzenie niezbędnych zmian.

Unity Centrum Ubezpieczeń Należności jest członkiem grupy brokerskiej Unity Centrum w skład której wchodzą:

 


 

UNITY Centrum Ubezpieczeń Należności – Broker ds. Ubezpieczeń Należności

UNITY Centrum Ubezpieczeń Majątkowych – Broker ds. Ubezpieczeń Majątkowych

UNITY Centrum Ubezpieczeń Grupowych – Broker ds. Ubezpieczeń Grupowych

UNITY Centrum Usług Finansowych – Broker ds. Faktoringu